Σεμινάριο επιμόρφωσης εκπαιδευτικών με θέμα: ?20th Century Greek History Through Personal Narratives. Jewish Stories from Thessaloniki; Your Students? Stories, Too. Video, Digital Story Telling And International Partnerships?

Σας γνωστοποιούμε ότι ο οργανισμός Centropa σε συνεργασία με το Ίδρυμα Friedrich Ebert και το Διορθόδοξο Κέντρο της Εκκλησίας της Ελλάδος διοργανώνει σεμινάριο επιμόρφωσης εκπαιδευτικών με θέμα: ?20th Century Greek History Through Personal Narratives. Jewish Stories from Thessaloniki; Your Students? Stories, Too. Video, Digital Story Telling And International Partnerships?.
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις 16 και 17 Οκτωβρίου 2015 στην Καβάλα, στο ξενοδοχείο Ιμαρέτ (Πουλίδου 30).
Το σεμινάριο μπορούν να παρακολουθήσουν εκπαιδευτικοί Δ/θμιας Εκπ/σης, χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται τις ιστοσελίδες www.centropa.org και www.fes-athens.org ή να απευθύνονται στο τηλ. 210-7244670 και στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">

Download this file (ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ CENTROPA_16_17_10_2015 ΚΑΒΑΛΑ.doc)ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ CENTROPA_16_17_10_2015 ΚΑΒΑΛΑ.doc