Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΜΝΑΕ, ΤΥ-ΖΕΠ και ΣΜΕΑ (μόνο οι Ειδικής Αγωγής ΠΕ02 Πλήρους Ωραρίου) Δ’ Φάσης πρέπει να συμπληρώσουν τη δήλωση τοποθέτησης (Έντυπο 3) και να την αποστείλουν υπογεγραμμένη και σε μορφή PDF με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο anaplirotes@dide.xan.sch.grμε θέμα “ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑέως την Τρίτη 05-01-2021 και ώρα 11:30 π.μ. Οι πίνακες με τα λειτουργικά κενά επισυνάπτονται στην παρούσα ανακοίνωση.

Οι νεοπροσληφθέντες εκπαιδευτικοί μουσικών ειδικεύσεων για το Μουσικό Σχολείο Ξάνθης, ΣΜΕΑ (Παράλληλης Στήριξης ΠΕ02 Μειωμένου Ωραρίου, ΠΕ03, ΠΕ04.01 και Ειδικής Αγωγής ΠΕ86 Πλήρους Ωραρίου) και Γενικής Παιδείας δεν χρειάζεται να αποστείλουν το Έντυπο 3, καθώς τα λειτουργικά κενά είναι μοναδικά για τον κάθε κλάδο, και θα αναλάβουν υπηρεσία στο σχολείο μετά από σχετική ανακοίνωση της ΔΔΕ Ξάνθης. Οι πίνακες με τα λειτουργικά κενά επισυνάπτονται στην παρούσα ανακοίνωση.

Όλοι οι νεοπροσληφθέντες εκπαιδευτικοί (ΜΝΑΕ, ΤΥ-ΖΕΠ, ΣΜΕΑ, ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ και ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΣΕΩΝ) πρέπει να αποστείλουν έως την Τρίτη 05-01-2021 και ώρα 11:30 π.μ.:

Α. Το Έντυπο 1  (χωρίς υπογραφή – ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ θα κατατεθεί κατά την ανάληψη στη σχολική μονάδα-)  στα e-mail anaplirotes@dide.xan.sch.gr και b_oikonom@dide.xan.sch.gr ,

Β. Σκαναρισμένο το ΑΔΤ στο e-mail anaplirotes@dide.xan.sch.gr και

Γ. Ενημέρωση  σε περίπτωση που έχετε πάρει επίδομα ανεργίας κ από ποιον ΟΑΕΔ

στο e-mail b_oikonom@dide.xan.sch.gr.

Όλοι οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί θα αναλάβουν υπηρεσία στις σχολικές μονάδες μετά την έκδοση των υπουργικών αποφάσεων. Σχετικές οδηγίες θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα μας άμεσα.

Σημειώση:

Οι προσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να επισκέπτονται τακτικά την επίσημη ιστοσελίδα της διεύθυνσής μας προκειμένου να ενημερώνονται για νέες ανακοινώσεις και οδηγίες.

Τμήμα Αναπληρωτών

Αικατερίνη Ν. Χατζή