Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί εκτός από τους ΠΔΕ Γενικής Παιδείας Κλάδων ΠΕ02 και ΠΕ86 πλήρους ωραρίου οφείλουν να αναλάβουν υπηρεσία στις σχολικές μονάδες τοποθέτησης εντός 2 ημερών από την ανακοίνωση της τοποθέτησής τους, δηλαδή από την Τρίτη 20-10-2020 έως και την Τετάρτη 21-10-2020 από 08:30 έως 12:00 π.μ., καταθέτοντας τα δικαιολογητικά πρόσληψης και τα έντυπα συμπληρωμένα. Οι πίνακες τοποθετήσεων/διαθέσεων ανά πρόγραμμα πρόσληψης επισυνάπτονται στην παρούσα ανακοίνωση.

Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΔΕ Γενικής Παιδείας Κλάδων ΠΕ02 και ΠΕ86 πλήρους ωραρίου πρέπει να συμπληρώσουν τη δήλωση τοποθέτησης (Έντυπο 3) και να την αποστείλουν υπογεγραμμένη και σε μορφή PDF με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο anaplirotes@dide.xan.sch.grμε θέμα:

“ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ + ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ + ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ (ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ_Covid)”

έως τηΔευτέρα 19-10-2020 και ώρα 11:30 π.μ. Οι πίνακες με τα λειτουργικά κενά επισυνάπτονται στην παρούσα ανακοίνωση.

Σημείωση :Οι προσλαμβανόμενοι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να καταθέσουν τα δικαιολογητικά πρόσληψης και τα έντυπα συμπληρωμένα κατά την εμφάνισή τους στα σχολεία που θα υπογράψουν πράξη ανάληψης. Τα απαραίτητα έντυπα καθώς και οδηγίες δίνονται στο πεδίο Έντυπα πάνω δεξιά στην κεντρική ιστοσελίδα της ΔΔΕ Ξάνθης.

ΔΔΕ Ξάνθης
Τμήμα Αναπληρωτών