Όλοι οι νεοπροσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί (ΜΝΑΕ, ΤΥ-ΖΕΠ, ΣΜΕΑ, ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ και ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΣΕΩΝ) οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία από την Παρασκευή 8 Ιανουαρίου έως και την Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2021από 08:30 έως 11:00 π.μ..Οι πίνακες με τις οριστικές τοποθετήσεις/διαθέσεις επισυνάπτονται στην παρούσα ανακοίνωση.

Σημειώσεις

1. Οι προσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να καταθέσουν τα δικαιολογητικά πρόσληψης και τα έντυπα συμπληρωμένα κατά την εμφάνισή τους στα σχολεία που θα υπογράψουν πράξη ανάληψης.
  2. Τα απαραίτητα έντυπα καθώς και οδηγίες δίνονται στο πεδίο Έντυπα πάνω δεξιά στην κεντρική ιστοσελίδα της ΔΔΕ Ξάνθης.
  3. Οι φορείς χρηματοδότησης ανά κατηγορία και τύπο πρόσληψης, εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπ/σης σύμφωνα με την οποία πρέπει να συμπληρωθεί και να κατατεθεί το Έντυπο 1 υπογεγραμμένο στη Σχολική Μονάδα τοποθέτησης κατά την πρόσληψη, έχουν ως ακολούθως:

Εξατομικευμένη Στήριξη (ΣΜΕΑ-ΤΕ), ΠΔΕ Συγχρηματοδοτούμενο

Εξειδικευμένη Στήριξη (Παράλληλη Στήριξη), ΕΣΠΑ

Γενική Εκπαίδευση, Τακτικός Προϋπολογισμός

Μουσικά Σχολεία, ΠΔΕ Συγχρηματοδοτούμενο,

Τάξεις Υποδοχής ΖΕΠ, ΕΣΠΑ και

Μια νέα Αρχή στα ΕΠΑ.Λ. (ΜΝΑΕ), ΕΣΠΑ

1. Οι προσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να επισκέπτονται τακτικά την επίσημη ιστοσελίδα της διεύθυνσής μας προκειμένου να ενημερώνονται για νέες ανακοινώσεις και οδηγίες.

Τμήμα Αναπληρωτών

Αικατερίνη Ν. Χατζή