Οι νεοπροσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί Γενικής Παιδείας οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία από τη Δευτέρα 08 Μαρτίου 2021 έως και την Τρίτη 09 Φεβρουαρίου 2021από τις08:30 έως και τις 11:00 π.μ. στις σχολικές μονάδες τοποθέτησής τους.Ο πίνακας με τις οριστικές τοποθετήσεις/διαθέσεις επισυνάπτεται στην παρούσα ανακοίνωση.

Σημειώσεις

1. Οι προσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να καταθέσουν τα δικαιολογητικά πρόσληψης και τα έντυπα συμπληρωμένα κατά την εμφάνισή τους στα σχολεία που θα υπογράψουν πράξη ανάληψης.
  2. Τα απαραίτητα έντυπα καθώς και οδηγίες δίνονται στο πεδίο Έντυπα πάνω δεξιά στην κεντρική ιστοσελίδα της ΔΔΕ Ξάνθης.
  3. Οι προσληφθέντες αναπληρωτές εκπαιδευτικοί οφείλουν να επισκέπτονται τακτικά την επίσημη ιστοσελίδα της διεύθυνσής μας προκειμένου να ενημερώνονται για νέες ανακοινώσεις και οδηγίες.

Καλή ευκολία.

Τμήμα Αναπληρωτών